Z jakich technologii korzysta lornetka noktowizyjna z dalmierzem?

Producenci lornetek noktowizyjnych z dalmierzem chcą przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientów, dlatego też systematycznie oferują coraz bardziej zaawansowany sprzęt. Aby wybrać porządną lornetkę noktowizyjną należy zwrócić uwagę nie tylko na jakość wykonania i użyte materiały, ale również na technologie.

Czym wyróżniają się nowoczesne lornetki noktowizyjne?

W dzisiejszych czasach każda profesjonalna lornetka noktowizyjna z dalmierzem korzysta z technologii DDE (ang. digital detail enhancement), dzięki której można liczyć na cyfrowe wzmocnienie poszczególnych detali. Wielu producentów korzysta również z technologii 3D digital noise reduction, dzięki której możliwa jest z kolei redukcja wszelkich szumów. Lornetki z wyższej pułki wyposażone są w system lokalizacji GPS i AGC, czyli automatyczną kontrolę wzmocnienia. https://www.hobby4men.com/lornetka-noktowizyjna-dzien-noc-atn-binox-4k-4x-16x-smart-z-dalmierzem-006-033.html

Wysokiej jakości sensory

Każda profesjonalna lornetka noktowizyjna z dalmierzem wyposażona jest w sensory termiczne i optyczne. W wielu nowoczesnych urządzeniach poszczególne sensory mogą pracować równocześnie albo niezależnie od siebie. Kluczem do sukcesu jest to, aby obraz uzyskany z obu sensorów był idealnie czysty i bardzo wyraźny. Coraz bardziej zaawansowane technicznie są również same wyświetlacze, które wbrew pozorom odgrywają bardzo ważną rolę. Wygodną obserwację zapewniają wyświetlacze OLED o przekątnej ekranu przynajmniej 0,4 cala. Wiele wyświetlaczy umożliwia przybliżenie obrazu o 2x albo 4x, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest obserwować dany obiekt.

Comments are closed.